یکشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 16
كدخبر: 1655 نویسنده:سردبیر تاريخ:۳۰ مهر ۱۳۹۶

امام جمعه جم: رفتار مسئوولان جم با مردم بهتر شود

در شورای اداری شهرستان جم، امام جمعه جم از عملکرد ادارات این شهرستان به شدت انتقاد کرد.

به گزارش ندای جم به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد گنجی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان جم اظهار داشت: رفته به رفته به ماه‌های پایانی سال نزدیک می‌شویم و با توجه به شعار سال انتظار می‌رود مسوولان در حوزه اقتصادی و تولیدات اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

وی به موضوع تکریم ارباب رجوع اشاره کرد و افزود: مردم از اکثر ادارات جم نارضایتی دارند و رفتار مناسبی با مردمی که به آن اداره مراجعه کرده‌اند نمی شود.

امام جمعه جم تصریح کرد: اگر برخی ادارات کار و خدمتی به مردم انجام نمی‌دهند حداقل رفتار بهتری با مردم داشته باشند و متاسفانه مردم در این خصوص گلایه‌مند هستند و نارضایتی‌های زیادی از برخی ادارات در این خصوص وجود دارد.

گنجی با بیان اینکه مخالف تعریف و تمجید در شورای اداری هستم بیان کرد: در شورای اداری باید تصمیم‌گیری برای حل مشکلات مردم شود و تعریف و تمجید در این شورا نباید جا داشته باشد.

وی با گلایه از اداره بنیاد مسکن اظهار داشت: بنیاد مسکن با ادارات همکاری نداشته است و در خصوص واگذاری زمین به کارمندان می‌طلبد تعامل و همراهی بهتری داشته باشد.

امام جمعه جم با بیان اینکه جاده‌های جم تبدیل به قتلگاهی برای جوانان و نوجوانان و اهالی این شهرستان شده است تاکید کرد: تقاطع‌های غیرهم سطح در ورودی‌های شهرستان جم احداث شود.

وی افزود: راه جم به سیراف، جم به فیروزآباد و جم به ریز از مناطق حادثه‌خیز است و تلفات زیادی نیز مردم جم در این جاده‌ها داده‌اند و دولت موظف است تا این جاده‌ها را اصلاح و به‌سازی کند.

گنجی اظهار داشت: بحث پیشرفت و احداث ساختمان دانشگاه آزاد جم مشخص نیست که به کجا رسیده و مسوولان مربوطه در این خصوص پاسخگوی مردم باشند.

وی با اشاره به اسیدپاشی در روستای چاهه شهرستان جم اظهار داشت: رخ دادن این مورد زیبنده شهرستان جم نیست و مسوولان مربوطه امنیت را برقرار کنند.

گنجی به فرودگاه توحید جم اشاره کرد و گفت: در خصوص راه‌اندازی مجدد فرودگاه توحید مسوولان فقط شعار دادند و راه اندازی آن از خواسته‌های مردم است و مردم انتظار دارند هر چه سریعتر وعده‌های مدیرعامل شرکت فجر جم محقق شود.

امام جمعه جم با اعلام این که مسوولان وعده توخالی به مردم ندهند، اظهار داشت: سه سال پیش یکی از مسوولان نفت وعده داد که سه ماه دیگر آب‌شیرین‌کن سیراف به جم به بهره برداری می‌رسد اما حالا بعد از سه سال این وعده هنوز محقق نشده است.

وی در دیگر سخنان خود یادآور شد: ادارات تبلیغات اسلامی و فرهنگ و ارشاد اسلامی عملکردی ضعیفی در شهرستان جم داشته‌اند و از عملکرد آنها راضی نیستم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •