جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1802 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۲ بهمن ۱۳۹۶

امام جمعه جم: مسئولان در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در حوزه تولید و اشتغال موفق عمل نکرده اند/ مدیران ضعیف جم تغییر کنند

امام جمعه جم گفت: رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه برای نظام اسلامی است و مسئولان در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در حوزه تولید و اشتغال موفق عمل نکرده اند.

به گزارش ندای جم، حجت‌الاسلام محمد گنجی شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان جم با تبریک دهه فجر اظهار داشت: عملکرد ضعیف مدیران ادارات شهرستان جم نشان از ضعف مدیران استانی است و ضعف مدیران سبب شده خواسته‌های به حق مردم روی هم انباشته شود.

وی بیان کرد: فرماندارنی آمدند و رفتند و این پست برای کسی پایدار نیست و امیدوارم خواسته‌های مردم روی هم انباشته نشود، چرا که موجب نارضایتی مردم خواهد شد.

امام جمعه جم با بیان اینکه این نشست اولین جلسه شورای اداری با حضور فرماندار جدید جم است با تبریک به محمد حسینی گفت: برخی از ادارات شهرستان دارای عملکرد ضعیفی می باشند و این ضعف از مدیران کل استانی است و اگر این رویه اصلاح نشود قطعا در خطبه های نماز جمعه و شورای اداری آینده این ادارات را معرفی خواهم کرد.

گنجی با بیان اینکه برخی مدیران در ادارات خود و سطح شهرستان حضور ندارند و نیاز است فرماندار جدید جم این روند را اصلاح کند ادامه داد: مدیران ادارت از رئیس هلال احمر جم درس بگیرند که با وجود این که یک سال و نیم از اداره آن در جم افتتاح شده عملکردی مثبت داشته است.

وی افزود: عملکرد اداره هلال احمر جم در یکسال گذشته، بسیار راضی‌کننده است و کسب رتبه نخست در بین ٣٨۵ اداره هلال احمر کشور نشان از مدیریت قوی این اداره می‌باشد و تلاش‌های شبانه روزی مدیر آن اداره را می‌رساند اما برخی مدیران انگیزه کافی برای خدمت ندارند و نیاز است تغییر کنند.

امام جمعه جم گفت: رضایت‌مندی مردم بزرگترین سرمایه برای نظام اسلامی است و مسئولان در تحقق شعار سال مقام معظم رهبری در حوزه تولید و اشتغال موفق عمل نکرده اند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •