یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷ - 2018 August 19
كدخبر: 1767 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۳ دی ۱۳۹۶

با حضور گسترده مردم شهرستان جم، ندای مرگ بر فتنه‌گر در نگین سبز استان بوشهر طنین انداز شد/ امام جمعه جم:حساب ملت ایران با اغتشاش‌گران جداست

ندای جم، تجمع و راهپیمایی امروز مردم شهرستان جم در مقابل آشوب‌گران و برهم زنندگان امنیت و آرامش ملی بود و ندای مرگ بر فتنه‌گر و آشوب‌گر در نگین سبز استان بوشهر طنین انداز شد.

به گزارش ندای جم، صبح امروز آحاد مختلف مردم شهرستان جم با حضوری دیگر و راهپیمایی میثاق با ولایت حرکات اخیر اغتشاش‌گران و برهم زنندگان امنیت ملی محکوم کردند.

آنها با اعلام انزجار از دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بیعتی دوباره با انقلاب اسلامی داشتند و نسبت به اغتشاشات اخیر برخی در برخی شهرهای کشور واکنش نشان دادند.

بر اساس این گزارش، اقشار مختلف مردم و به خصوص جوانان و دانشجویان انقلابی و با بصیرت شهرستان جم از ساعت ۱۰ صبح امروز با تجمع در میدان امام حسین(ع) شهر جم و راهپیمایی تا آرامگاه شهید گمنام در کنار بازارچه شهرداری با سر دادن شعار مرگ بر فتنه‌گر اقدام اخیر برخی اغتشاش‌گران و آشوب‌گران در کشور را محکوم کردند.

در تجمع امروز مردم جم شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل”، “ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند”، “فتنه‌گر حیا کن کشور را رها کن”، “خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست” سر دادند.

تجمع و راهپیمایی امروز مردم شهرستان جم در مقابل آشوب‌گران و برهم زنندگان امنیت و آرامش ملی بود و ندای مرگ بر فتنه‌گر و آشوب‌گر در نگین سبز استان بوشهر طنین افکن شد.

مردم انقلابی جم با در دست داشتن پرچم‌های ایران و عکس امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب در این تجمع حضور یافته بودند.

در این تجمع همچنین شعارهایی بر علیه عربستان سعودی سر دادند و نظر مردم این بود که سعودی‌ها نیز نقش پر رنگی در حوادث اخیر ایران داشته‌اند.

حساب ملت ایران با اغتشاش‌گران جداست

 حجت‌الاسلام محمد گنجی پیش از ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی مردم شهرستان جم بر علیه فتنه‌گران و اغتشاش‌گرانی که در چند روز اخیر سبب ناآرامی در برخی از شهرهای کشور شده بودند، اظهار داشت: همه  ما طی چند روز گذشته شاهد بودیم که آشوب‌گران و منافقان از اعتراضات مردم سوءاستفاده کرده و از همین طریق ناآرامی‌هایی را در برخی از شهرهای کشور به وجود آوردند.

وی با گرامی‌داشت یاد امام خمینی(ره)، شهدای انقلاب اسلامی و مدافعین حرم، افزود:  امت حزب‌الله امروز در سراسر کشور با حضور پرشور بار دیگر به خیابان‌ها آمدند تا باری دیگر از انقلاب اسلامی دفاع کنند.

امام جمعه جم تصریح کرد: مردم انقلابی جم امروز با مشت‌های گره کرده خود بر دهان دشمنان و فتنه‌گران زدند و از ولی فقیه خود حمایت تمام قد انجام دادند هر چند نیاز است برخی مشکلات و گرانی‌ها در کشور توسط مسوولان رفع شود.

گنجی با اشاره به این که دغدغه‌های مردم باید برطرف شود، تاکید کرد: قوای قضائیه و مجریه باید دغدغه ی مردم را لحاظ کنند و اگر در مجمعی می‌بینند آن مجمع در خدمت مردم نیست و نارضایتی مردم را به همراه داشته است باید برخورد و آن مجمع را اصلاح کنند.

وی یادآور شد: راه قانونی برای اعتراضات و رفع مشکلات و بیان حرف مردم وجود دارد ولی عده‌ای دشمنان و هم پیمانان‌شان از اعتراضات مسالمت‌آمیز مردم سوءاستفاده کرده  و سبب آشوب، اغتشاشات و ناآرامی در برخی از شهرهای مهم کشور شدند.

وی تصریح کرد: کسانی که در چند روز گذشته به خیابان‌ها آمدند و اماکن عمومی را تخریب و مغازه‌ها را به آتش کشیدند  دوستدار مردم ایران نبودند و حضور پر شور امروز مردم انقلابی ایران نشان داد حساب ملت ایران با این اغتشاش‌گران جداست.

امام جمعه جم تاکید کرد: حضور پرشور امروز مردم جم اعم از دانش‌آموزان، دانشجویان، مسوولان و آحاد مختلف مردمی، مشتی محکم بر دهان فتنه‌گران و آشوب‌گرانی زد که قصد داشتند ایران را ناآرام جلوه دهند.

وی بیان کرد: قطعا مسوولان کشور به دنبال رفع مشکلات به خصوص مشکلات معشیتی مردم هستند و مسوولان باید گرانی را کنترل کنند.

گنجی با تقدیر از حضور مردم در تجمع و راهپیمایی امروز بر علیه منافقان و اغتشاش‌گران گفت: بنده از طرف فرماندار و بقیه مسوولان جم از همه شما مردم تشکر می‌کنم که امروز با حضور پرشور و گسترده خود توطئه و دسیسه‌های دشمنان را خنثی کردید.

وی یادآور شد: دشمنان از هر راهی به دنبال ضربه زدن به نظام و انقلاب اسلامی هستند و در کشور نباید بهانه را به دست آنان بدهیم.

گنجی با اشاره به این که افرادی به بهانه‌های مختلف می‌خواهند ارزش‌های ما را زیر سوال ببرند افزود: در جامعه امروزی ما بیداری و هوشیاری ملت و مسوولان را می‌طلبد که حضور پرشور مردم در واکنش به اغتشاشات دشمنان نشان دهنده بصیرت و آگاهی امت حزب الله و مردم است.

وی ادامه داد: امروز علاوه بر دانش‌آموزان، دانشجویان، معلمان، مسوولان و اقشار مختلف مردمی، بازاریان نیز حضور فعال و پرشوری در راهپیمایی داشتند که اغتشاشات اخیر منافقان را محکوم کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •