جمعه, ۲۶ مرداد , ۱۳۹۷ - 2018 August 17
كدخبر: 1809 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۲ بهمن ۱۳۹۶

بخشدار ریز شهرستان جم : مشکلات آب‌رسانی به بخش ریز شهرستان جم رفع شود

ندای جم، بخشدار ریز شهرستان جم گفت: در بخش ریز مشکل کمبود آب وجود دارد که می‌طلبد مسئولان آبفار در خصوص رفع آن اهتمام ویژه ورزند و در حال حاضر پروژه خط انتقال آب سد سرچشمه به بخش ریز فعال است.

ناصر ابراهیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم با تبریک آغاز دهه فجر اظهار داشت: در دولت تدبیر و امید برخی روستاهای بخش ریز گازدار نبودند که خوشبختانه با همت دولت مردان در امسال، ۱۰۰ درصد روستاهای بخش ریز از نعمت گاز بهره مند شده‌اند.

وی بیان کرد: در بخش ریز مشکل کمبود آب وجود دارد که می‌طلبد مسئولان آبفار در خصوص رفع آن اهتمام ویژه ورزند و در حال حاضر پروژه خط انتقال آب سد سرچشمه به بخش ریز فعال است.

بخشدار ریز شهرستان جم با اشاره به این که در دولت قبل فقط یک زمین چمن مصنوعی در بخش ریز وجود داشت، تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید تعداد چمن مصنوعی در بخش ریز از یک زمین چمن به ۹  زمین چمن رسیده و یک چمن طبیعی بزرگ نیز در این بخش وجود دارد.

ابراهیمی با بیان این که عملیات اجرایی مخزن آب شهر ریز در حال انجام و با نظارت اصولی در حال پیشرفت است، یادآور شد: مخزن آب روستای تنگمان و جمال‌آباد با اعتباری که از سوی شرکت فجر جم تامین شد در دهه فجر کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با اشاره به کلنگ‌زنی ساختمان اتفاقات برق در شهر ریز تصریح کرد: پارک گلریز و زمین چمن مصنوعی شهر ریز در دهه فجر امسال به بهره برداری می‌رسد و ۶کیلومتر توسعه و نوسازی شبکه آب در شهر ریز درحال انجام است.

بخشدار ریز بیان کرد: در دهه‌ فجر، پارک گلریز شهر و چمن مصنوعی در شهر ریز افتتاح و  عملیات اجرایی توسعه و رفع مشکلات فنی خیابانی که عامل مرگ جوانان زیادی از اهالی بخش ریز و در شهر انارستان شده بود، آغاز می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •