جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1734 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱ دی ۱۳۹۶

به دنبال قطع پنج ساعته اینترنت و ارتباطات تلفنی؛ رسانه‌های جم: شهرستان جم به عصر حجر بازگشت

ندای جم، به دنبال قطع پنج ساعته اینترنت و ارتباطات تلفنی، رسانه‌های جم با زدن تیترهایی مانند شهرستان جم به عصر حجر بازگشت و نارضایتی شدید از عملکرد مخابرات به شدت از وضعیت موجود انتقاد کردند.

به گزارش ندای جم، از ظهر امروز و به مدت پنج ساعت تمامی ارتباطات شهرستان جم قطع شد تا زندگی روزمره مردم را با مشکل جدی مواجه کند.

ظهر امروز به طور ناگهانی کلیه ارتباطات شهرستان جم قطع و امکان ارتباط از داخل جم به سایر نقاط بیرون از شهرستان برقرار نشد تا بعد از پنج ساعت زمان وصل شدن ارتباطات مخابراتی، رسانه‌های این شهرستان با تیترهای بازگشت جم به عصر حجر از این موضوع گلایه کنند.

بر اساس این گزارش، در طی پنج ساعت،کلیه خطوط همراه اول و ایرانسل و اینترنت درون با بیرون شهرستان جم قطع شده بود و تلفن‌های ثابت تنها در درون شهرستان برقرار بوده است.

به گفته مسوولان، دلیل این مشکل تخریب کابل فیبر نوری در سه راه جم به سیراف بوده که به علت حفاری پیمانکار پروژه انتقال آب  سیراف به جم رخ داده است.

گفتنی است برای دومین بار در طی یکسال اخیر است که کلیه خطوط ارتباطی شهرستان جم به دلیل تخریب فیبر نوری، به طور کامل با بیرون از شهرستان قطع می شود.

مردم شهرستان جم از عملکرد مخابرات این شهرستان رضایت ندارند و بارها در فضای مجازی این شهرستان، عدم وجود زیرساخت های قوی مخابراتی در جم را با گلایه و انتقاد بیان کرده اند.

به گزارش فارس، در ابتدای هفته جاری نیز گیرنده های دیجیتال صداوسیمای بوشهر در جم با اصابت رعد و برق دچار مشکل شده بود که مردم شهرستان جم دو روز نتوانستند برنامه های تلویزیونی ببینند و امروز نیز با قطع تمامی ارتباطات همراه شدند که به شدت مردم را عصبانی کرده بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •