شنبه, ۳۱ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 22
كدخبر: 1749 نویسنده:سردبیر تاريخ:۶ دی ۱۳۹۶

بی‌اطلاعی رئیس شورا از حضور استاندار بوشهر در جم، سفر گراوند به جم حاشیه ساز شد

بعد از ظهر امروز استاندار بوشهر در سفر به شهرستان جم، در حالی قصد دارد که به یکی از روستاهای این شهرستان سر بزند که گفته می‌شود رییس شورا و حتی بخشدار از این دیدار اطلاعی ندارند.

به گزارش ندای جم به نقل از فارس، بعد از ظهر امروز استاندار بوشهر با ورود به شهرستان جم به دنبال این است تا با آشنایی نزدیک با مسائل و مشکلات این شهرستان، چاره‌یابی کند.

رییس شورای اسلامی روستای قائدی این شهرستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم در خصوص سفر استاندار بوشهر به شهرستان جم اظهار داشت: ظاهرا امروز استاندار بوشهر بازدیدی از کارگاه های تولیدی روستای قائدی دارند اما این که چرا مسوولان شهرستان جم به ما در این خصوص اطلاعی نداده‌اند جای تعجب دارد.

وی بیان کرد: مسئولان شهرستان جم حتی یک پیامک هم به اعضا شورا و دهیاری قائدی نزده‌اند که استاندار بوشهر قرار است از روستای شما بازدید کند و به نوعی بی‌احترامی به مردم این روستا بوده که منتخبین مردم را از حضور استاندار بوشهر آگاه نکرده‌اند.

عادل تهمتن ادامه داد: نمی دانم چرا این قدر این سفر استاندار بوشهر به جم برای مسوولان شهرستان بی‌اهمیت بوده و یا این که خودشان نیز از عملکرد دولت دلسرد شده‌اند و می‌دانند این سفر هیچ دستاوری به همراه ندارد.

رییس شورای اسلامی روستای قائدی افزود: این یک ضعف بزرگ برای فرمانداری شهرستان جم در خصوص سفر استاندار بوشهر به این شهرستان است و تا آنجایی که سوال پرسیده‌ام حتی بخشدار مرکزی جم نیز از جزییات این سفر استاندار بوشهر که امروز عصر انجام می‌شود خبر نداشته است.

به گزارش فارس، سفر عبدالکریم گراوند به جم حاشیه‌ساز شده است و فرمانداری جم علاوه بر عدم دعوت از خبرنگاران سایت‌های محلی و نماینده خبرگزاری‌ها، به شوراهای روستاهایی که استاندار از آن ها بازدید خواهد کرد نیز اطلاعی نداده‌اند.

بر اساس این گزارش، امام جمعه جم در خطبه های نماز جمعه هفته گذشته شهرستان جم تاکید کرده بود که استاندار بوشهر اول مشکل فرودگاه را رفع کند و بعد به جم بیاید که استاندار بوشهر بدون توجه به این نکته، امروز به شهرستان جم سفر کرده که حاشیه‌های نیز به همراه داشته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •