یکشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 16
كدخبر: 1088 نویسنده:1050 تاريخ:۱۶ مرداد ۱۳۹۵

تجدید جدید میثاق خبرنگاران با شهدا/ اهالی رسانه جم بر مزار عکاس فقید سایت چگاسه حضور یافتند+تصاویر

aammovahdi

 

ندای جم،عصر امروز در آستانه ی فرا رسیدن 17 مرداد روز خبرنگار، خبرنگاران شهرستان جم همراه با برخی از مسوولین شهرستان به گلزار شهدای جم رفته و تجدید میثاقی با آرمان های شهدا داشتند.

به گزارش خبرنگار ندای جم،در این مراسم پس از غبار روبی قبور شهدا با حضور مسوولین ،خبرنگاران شهرستان جم و خانواده موحدی بر سر مزار مرحوم عبدالمجید موحدی عکاس و خبرنگار فقید سایت چگاسه حضور پیدا کرده و یادش را گرامی داشتند.

فرماندار جم در حاشیه حضور در کنار مزار عکاس فقید چگاسه با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران مشاوران امین و ناصحان دلسوز مسئولان و جامعه هستند.

فتح الله نوروزی بیان داشت: خبرنگاران در توسعه و پیشرفت یک منطقه نقش بسیار مهمی دارند و جامعه بدون خبرنگار، جامعه بدون روح است.

نماینده عالی دولت در جم با تقدیر از تلاش اهالی رسانه در جم خاطرنشان کرد: برای تحقق اهداف و توسعه شهرستان، خبرنگاران در خط مقدم هستند.

نوروزی از تلاش های خبرنگاران جمی ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: همراهی و همدلی موجود در شهرستان، روند توسعه شهرستان را شتاب بیشتری بخشد.

فرماندار شهرستان جم با تقدیر از خانواده مرحوم موحدی، یاد و خاطره عکاس فقید چگاسه را گرامی داشت.

 

 

گفتنی است عبدالمجید موحدی خبرنگار و عکاس سایت چگاسه در سال 1388 در حال تهییه گزارشی از زیبایی های شهرستان جم بوده است که به دلیل سقوط دلخراش از کوه چرم آینه جم دار فانی را وداع گفت./آوای جم

z3txakgb38ctxku61mr6

 

z3txakgb38ctxku61mr6pbpv0wp6k13w2fcq3ej95f5s5ikqbgra77cq6qnenirhf76b1a9cjqwcjtoqaammovahdiaz5mbx1cbvciz7lsse93

 

یک پاسخ به تجدید جدید میثاق خبرنگاران با شهدا/ اهالی رسانه جم بر مزار عکاس فقید سایت چگاسه حضور یافتند+تصاویر

  1. Pingback: لذت ببر میثاق - ساز بلاگ مرجع اتفاقات و اخبار بروز ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •