جمعه, ۳۰ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 21
كدخبر: 720 نویسنده:13778 تاريخ:۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵

تكريم و معارفه هيئت جانبازان و معلولين جم برگزار شد

IMG_1700

صبح امروز مراسم تكريم و معارفه رييس هيئت جانبازان و معلولين شهرستان جم با حضور رييس هيئت جانبازان و معلولين استان بوشهر برگزار شد.

مراسم تودیع رییس قدیم هییت جانبازان و معلولين شهرستان جم جليل مشتاق و معارفه ی معين راستين به عنوان رییس جدید این هییت با حضور رييس هيئت جانبازان و معلولين استان بوشهر و جمعی از فعالين اين عرصه ورزشي در محل اداره ی ورزش و جوانان شهرستان جم برگزار شد.

دراین مراسم عباس دوراهکی رییس اداره ی ورزش و جوانان شهرستان جم ضمن تبريك ايام شعبانيه گفت: از زحمات رییس سابق هییت جانبازان و معلولين شهرستان بابت زحمات چندساله ی خود در این پست تقدیر و تشکر می کنم و آرزوی موفقیت برای رییس جدید این ورزش جذاب و پرهیجان خواهم داشت.

معين راستين رييس جديد هيئت جانبازان و معلولين شهرستان جم در اين مراسم ضمن تقدير از زحمات رييس اسبق جانبازان و معلولين شهرستان خاطر نشان كرد: اميدواريم با همراهي و همكاري مسئولان ورزشي استاني و شهرستاني و تمامي ورزشكاران بتوانيم شاهد پيشرفت و توسعه اين رشته ورزشي در سطح استان باشيم.

معين راستين در پايان افزود:در برنامه هاي جديد اين هييت اميدواريم بتوانيم دو ورزش شنا و تنيس را هم به جمع ورزش هاي جانبازان و معلولين بيافزاييم.

در پايان از زحمات چند ساله جليل مشتاق رييس هيئت اسبق جانبازان و معلولين شهرستان جم تقدير شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •