یکشنبه, ۲۸ مرداد , ۱۳۹۷ - 2018 August 19
كدخبر: 41 تاريخ : ۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲ نسخه چاپي ارسال به دوستان

درباره ما

بنام خداوند باغ وبهار

خداوند روز، آفریننده روزگار

خدایی که از هرچه بد، بهترین آفرید

بهشتی چو جم در زمین آفرید

ندای جم شبکه خبری تحلیلی مستقل در استان بوشهر است که با بهره گیری از نیروهای جوان، بصیر و انقلابی در کنار دیگر رسانه های استانی و کشوری، به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و صیانت از کیان نظام جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است.

 

این پایگاه اطلاع رسانی با حفظ نگاه ویژه خود نسبت به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، بالاخص در شهرستان جم آماده است تا با انتشار اخبار، تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان کشوری و استانی، زمینه ای مناسب برای تجمیع افکار و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.
ندای جم سایتی قانونی و ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و تحریریه و خبرنگاران این مجموعه خبری خود را مقید به رعایت چهارچوب اخلاقی و حرفه‌ای و قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌دانند.
ندای جم سرسپرده به هیچ ارگان ، نهاد و حزب و جناح سیاسی نبوده و به گرایشهای سیاسی از قبیل اصلاح طلبی و اصولگرائی وابستگی ندارد و خط قرمز آن ولایت فقیه است و بس.
دست اندرکاران ندای جم با احترام به همه مخاطبان عزیز، از نقدهای منصفانه و راهنمایی های آنان در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این شبکه خبری تحلیلی استقبال میکنند.

 

مدیریت پایگاه خبری تحلیلی ندای جم
نوروزی


اعضای تیم ندای جم

” 

  •