پنج شنبه, ۲۲ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 13
كدخبر: 1781 نویسنده:سردبیر تاريخ:۵ بهمن ۱۳۹۶

در باشگاه پارس جنوبی جم چه خبر است؟! / از مدیر عامل ناکارآمد پارس تا اتهامات رئیس خودخوانده کانون هواداران!

مدیر عامل پارس و رئیس خودخوانده کانون هواداران نشان داده اند که در ایجاد تفرقه و امنیتی کردن فضای پرنشاط شهرستان از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و ابایی هم ندارند که هواداران منتقد متهم به مشروب خوری شوند تا حاشیه امن شان را همچنان داشته باشند ولو به قیمت نابودی تیم و رویای جم!

ندای جم – امید نوروزی: جم در هفته ای که گذشت پر بود از حاشیه های فوتبالی و غیر فوتبالی… از هواداران پرشور جم که منتقد عملکرد این روزهای تارتار و تیمش هستند تا جوش آوردن های خارق العاده رئیس خودخوانده کانون هواداران پارس جم که مدام برای هواداران “غیر خودی” شاخ و شانه می کشد و به جام های شراب حواله شان می دهد همه نشان از حال و روز نه چندان خوب پارسی ها دارد.

پارس جم که شروعی طوفانی را در اولین سال حضورش در لیگ برتر تجربه کرده بود در اواخر نیم فصل اول و نیم فصل دوم هیچ نشانی از تیم شگفتی ساز لیگ نداشت و ندارد.

شایعات زیادی در مورد علل و عوامل این ناکامی ها وجود دارد اما آنچه با اطمینان می توان گفت اینکه پارس جم به شدت از داشتن مدیر عاملی توانمند و دور اندیش محروم است و همین هم سبب شده تا حواشی تیم روز به روز بیشتر شود.

البته سهم رفتارهای عجیب و غریب مهدی تارتار را هم در این ناکامی ها نباید نادیده گرفت که در مجالی دیگر به صورت مبسوط به عملکرد فاجعه بار کادر فنی و سرپرستی تیم خواهیم پرداخت.

بهرام رضاییان مدیر عامل باشگاه پارس جنوبی که طی دو سال از هیچ به تیتر یک رسانه های کشور رسید و با اقبال خوب او و بداقبالی مردم جم، سکان دار مدیریت تیم محبوب جنوب کشور شد امروز با خامی و بی تجربگی منحصر بفرد، تیم پارس جم را به میدان نبرد میان دو شرکت بزرگ نفت و گازی تبدیل کرده است.

رقابت پارس جنوبی و فجر جم برای کارکنان این دو شرکت اصلا تازگی ندارد اما قربانی کردن منافع مردم جم و استان بوشهر به پای ندانم کاری مدیر عامل خام پارس و برخی اطرافیان آتش بیار، تاسف بار است.

دیروز هواداران پرشور پارسی در حالی با جمعیت ۴۰۰ نفری، خود را برای سفر به تهران و همراهی تیم شان در مقابل استقلال تهران آماده می کردند که از اتوبوس های هواداران خبری نبود و هیچ کس هم نمی دانست چرا اتوبوسی وجود ندارد؟!

مدیر عامل باشگاه پارس توپ را به زمین شرکت فجر جم انداخت و مدعی شد که با مدیر عامل فجر برای اختصاص اتوبوس قبلا گفتگو کرده است موضوعی که به صراحت توسط هادی هاشم زاده فرهنگ تکذیب شد و باید یک نفر را در این میان دروغگو بدانیم!

ساعاتی بعد نامه ای به تاریخ ۴ بهمن ماه منتشر شد که نشان می داد بهرام رضاییان از مدیر عامل فجر درخواست اتوبوس کرده است!

در خوشبینانه ترین حالت باید این سوال را از مدیر عامل پارس جم پرسید که چگونه شما که با سیکل اداری یک درخواست آشنایید دقیقا همان روز سفر، تقاضای اتوبوس کرده اید؟ و مگر نمی شد در روزهای قبل با برآوردی ساده، مکاتبات را انجام داد تا نخواهید در دقایق آخر نامه نگاری کنید؟؟!

و در بدبینانه ترین حالت باید بپذیریم که بهرام رضاییان دروغ گفته و تلاش کرده بی لیاقتی خود در مدیریت باشگاه و برنامه ریزی سفر را به گردن فجر جم به عنوان دشمن دیرینه اش بیندازد تا مجددا احساسات مردم جم را علیه فجر جم تحریک کند! و دست آخر نامه ای را بنویسد که باید یک هفته قبل می نوشت!

رفتار رضاییان مسبوق به سابقه است و پیش از این هم همین نگاه ناسالم به فجر جم، در گزارش بازی منعکس شد و چه تبعاتی که به همراه نداشت!

البته در خصوص اعزام هواداران، رئیس خودخوانده کانون هواداران باید پاسخگو باشد چرا که باشگاه در قبال هواداران مسئولیتی ندارد و بهتر است جناب موسوی به جای نشست برگزار کردن با امام جمعه و مسئولان برای سرکوب چند هوادار منتقد، نشست هایش را برای هماهنگی بهتر اعزام هواداران برگزار می کرد!

مدیر عامل پارس و رئیس خودخوانده کانون هواداران نشان داده اند که در ایجاد تفرقه و امنیتی کردن فضای پرنشاط شهرستان از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و ابایی هم ندارند که هواداران منتقد متهم به مشروب خوری شوند تا حاشیه امن شان را همچنان داشته باشند ولو به قیمت نابودی تیم و رویای جم!

بی هیچ تعارف مسئولیت مدیریت تیم و حواشی آن به عهده مدیرعامل باشگاه است و اگر پشتیبانی تیم به خوبی انجام نمی شود، اگر اسکان تیم های میهمان به درستی برنامه ریزی نمی شود مقصر شماره یک آن کسی نیست جز بهرام رضاییان مدیر عامل پارس جم!

به نظر می رسد ادامه فعالیت پر حاشیه بهرام رضاییان می تواند صدمات جبران ناپذیری را به تیم پارس، شهرستان جم و وحدت مردم و مجموعه نفت و گاز وارد کند و تا دیر نشده باید او را به پستی که توان مدیریتش را دارد باز گرداند!

فجر جم عملکردی مثبت در آماده سازی ورزشگاه داشت و رفتار متولیان باشگاه قدری شائبه برانگیز است مخصوصا وقتی لیست پرداخت های سال گذشته باشگاه را ورق بزنیم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •