دوشنبه, ۲۶ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 17
كدخبر: 1752 نویسنده:سردبیر تاريخ:۶ دی ۱۳۹۶

در سفر استاندار به شهرستان جم اتفاق افتاد/ عدم دعوت از رسانه‌ها برای پوشش خبری

با توجه به انتقادات امام جمعه به نظر می رسد فرمانداری شهرستان جم با عدم دعوت از رسانه‌ها به دنبال این است تا سفر استاندار بوشهر به جم حاشیه‌ساز نشود.

به گزارش ندای جم، بعد از ظهر امروز استاندار بوشهر راهی شهرستان جم می‌شود تا در غیاب امام جمعه این شهر که امروز برای یک ماموریت به خارج از استان رفته بود بتواند اقدام به بررسی مسائل و مشکلات حوزه اقتصادی این شهرستان کند.

نکته جالب توجه در مسافرت امروز گراوند به شهرستان جم، عدم دعوت از رسانه‌های محلی و نمایندگان خبرگزاری‌ها در این شهرستان است که از صبح امروز تاکنون زمان‌بندی دقیق برنامه‌های سفر استاندار در اختیار رسانه ها قرار داده نشده و طبق برخی شنیده‌ها فرمانداری قصد دارد این نشست را در سکوت رسانه‌ای برگزار کند، در حالی که رسانه‌ها در سفر استاندار به سایر شهرستان‌های استان حوری فعال داشتند.

این که رسانه‌ها به عنوان رکن اصلی دموکراسی و زبان گویای مردم در جریان برنامه‌های سفر استاندار قرار نگرفته‌اند در نوع خود جالب توجه است و باید دید دلیل عدم دعوت فرماندار جم که تاکنون ارتباط و تعامل خوبی با حوزه رسانه داشته است، چیست ؟

بر اساس این گزارش، حجت‌الاسلام گنجی امام جمعه شهرستان جم نیز در خطبه‌های نماز جمعه هفته قبل این شهرستان با حضور استاندار بوشهر در جم مخالفت کرده بود و از استاندار بوشهر خواسته بود اول مشکل تعطیلی فرودگاه جم را رفع کند و بعد به جم سفر کند و سفر بی دستاورد در جم نداشته باشد.

با توجه به انتقادات امام جمعه به نظر می رسد فرمانداری شهرستان جم با عدم دعوت از رسانه‌ها به دنبال این است تا سفر استاندار بوشهر به جم حاشیه‌ساز نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •