سه شنبه, ۲۳ مرداد , ۱۳۹۷ - 2018 August 14
كدخبر: 1795 نویسنده:سردبیر تاريخ:۷ بهمن ۱۳۹۶

رئیس شورای اسلامی شهر ریز: مشکل زیرساخت‌های ارتباطی و مخابرات در بخش ریز رفع شود/ مسئولان برای حل مشکل آلودگی رودخانه ریز اقدام فوری انجام دهند

رئیس شورای اسلامی شهر ریز شهرستان جم گفت: یکی از مشکلات جدی در شهر ریز مشکل زیرساخت‌های ارتباطی و مخابرات است که در مواقع بارندگی خود به خود بحران‌زا هستند.

احمد شریفی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ندای جم با تبریک دهه فجر اظهار داشت: بهمن ماه یادآور حماسه تاریخی ملت ایران است و یوم الله ۲۲ بهمن روزی بزرگ و تاریخی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

وی با اشاره به مشکلات شهر ریز افزود: برزگترین مشکل شهر ریز در حوزه راه است که سبب شده این شهر پیشرفت مدنظر را نداشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر ریز شهرستان جم با بیان این که راه مناسب سبب توسعه و پیشرفت هر منطقه می‌شود، تصریح کرد: متاسفانه در شهر و بخش ریز راه‌های مناسبی وجود ندارد به طوری که راه ارتباطی شهرهای ریز و انارستان به مرکز شهرستان جم نیز یکی از پرحادثه‌ترین و مرگ‌بارترین مسیر شهرستان جم است.

شریفی‌نژاد با اشاره به این که پیگیری لازم برای احداث مسیرهای جم به پالایشگاه به ریز و انارستان سرچشمه توسط شورای ریز انجام شده، عنوان کرد: راه شهر انارستان به سرچشمه ده سال است که شروع شده ولی هنوز بی نتیجه مانده است.

وی تکمیل مجتمع شهید صافی و استقرار اداره آموزش و پرورش در شهر ریز را مورد تاکید پیگیری‌های شورا برشمرد و اظهار داشت:  برای تکمیل مجتمع شهید صافی پیگیری لازم در دستور کار قرار گرفته و از طرف نماینده مجلس قول‌هایی مبنی بر استقرار آموزش و پرورش در شهر ریز داده شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر ریز به مشکلات زیرساختی آنتن‌دهی در شهر ریز اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات جدی در شهر ریز مشکل زیرساخت‌های ارتباطی و مخابرات است که در مواقع بارندگی خود به خود بحران‌زا هستند.

وی ادامه داد: پیگیر مشکلات آنتن‌دهی و زیرساخت‌های مخابراتی شهر ریز هستیم و حتی مدیرعامل مخابرات کشور نیز ماه گذشته از وضعیت مخابرات شهر ریز بازدید کرده و امیدواریم هر چه سریع‌تر مشکلات مخابراتی و ارتباطی شهر ریز رفع شود.

شریفی‌نژاد در خصوص سنگ‌شکن‌های واقع در بخش ریز نیز اظهار داشت: بارها در نشست با مسئولان و خبرنگاران فریاد زده‌ایم که برداشت بی‌رویه سنگ‌شکن‌ها معضل جدی برای محیط زیست منطقه است و شامل کل شهرستان جم خواهد بود که در اکثر نقاط رودخانه واقع در بخش ریز سنگ شکن ها با ارتفاع بیش از ۱۵ متر برداشت کرده اند.

وی تاکید کرد: مسئولان شهرستان برای حل این معضل جدی چاره‌ای بیندیشند و با متخلفان برخورد کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر ریز با اشاره به پروژه‌های شهرداری ریز در دهه فجر گفت: در دهه فجر پارک گلریز و چمن مصنوعی شهر ریز افتتاح خواهد شد و عملیات اجرایی پارک محله‌ای نواندیشان نیز آغاز خواهد شد.

شریفی‌نژاد در خصوص آلودگی اخیر رودخانه جنگل گلوبردکان ریز بیان کرد: از مسئولان می‌خواهیم هر چه سریع‌تر علت و عوامل این اتفاق زیست محیطی را اعلام کنند و برای رفع مشکلات به وجود آمده اقدام فوری را در دستور کار قرار دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •