دوشنبه, ۲۶ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 17
كدخبر: 1738 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱ دی ۱۳۹۶

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم: ملت ایران فتنه‌گری‌های سال۸۸ را فراموش نمی‌کنند

ندای جم، رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم گفت: ملت ایران، آن توطئه‌ها و فتنه‌گری‌ها در سال۸۸ را هیچگاه فراموش نمی‌کنند و مردم انقلابی شهرستان جم نیز هم‌چون سال‌های گذشته در برنامه‌های ۹ دی امسال حضور پر شوری خواهند داشت.

حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم با اشاره به این که یوم‌الله ۹ دی در پیش است، اظهار داشت: یوم الله ۹ دی هیچ‌گاه از یاد ملت ایران نخواهد رفت و هر ساله برنامه‌های این روز بزرگ با شکوه تر از گذشته برگزار می‌شود.

وی با بیان این که ستاد برگزاری مراسم‌های ۹ دی در شهرستان جم تشکیل شده، افزود: امسال برای ۹ دی برنامه‌های ویژه و متنوعی در شهرستان جم تدارک دیده‌ایم که امیدواریم این برنامه‌ها با کیفیت برگزار شود.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم تصریح کرد: عده‌ای از مخالفان خارجی و داخلی نظام جمهوری اسلامی به دنبال این هستند تا ۹ دی را روزی کم‌ارزش عنوان کنند و در این راستا برنامه‌های زیادی برای تغییر تفکرات به خصوص در قشر جوان انجام داده‌اند.

نوروزی بیان کرد: ملت با بصیرت ایران، آن توطئه‌ها و فتنه‌گری‌ها در سال۸۸ را هیچگاه فراموش نمی‌کنند و مردم انقلابی شهرستان جم نیز هم‌چون سال‌های گذشته در برنامه‌های ۹ دی حضور پر شوری خواهند داشت.

وی با بیان این که حماسه ۹ دی بصیرت و هوشیاری ملت ایران را به نمایش گذاشت، گفت: حماسه ماندگار ۹ دی نشان‌گر بصیرت و هوشیاری ملت ایران در برابر فتنه‌گران داخلی و خارجی است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم ۹ دی ماه  را یادآور بهترین و ارزشمندترین رویدادهای تاریخ سیاسی ایران دانست و افزود: در این روز قدرت بصیرت و همدلی ایران به خوبی به نمایش گذاشته شد.

نوروزی تصریح کرد: ۹ دی سال‌روز پیروزی حق بر باطل است و باید این موفقیت بزرگ در جامعه به خوبی تبیین شود که در این میان رسانه‌ها رسالت بسیار بزرگی را بر دوش دارند.

وی عنوان کرد: ابعاد و پیامدهای داخلی و خارجی ۹ دی و شیوه‌های براندازی جنگ نرم دشمنان سبب بصیرت‌افزایی جوانان نسبت به فتنه‌های دشمن شد و پیر و جوان در چنین روزی به خیابان‌ها آمدند و با این حرکت گسترده خود به دشمن نشان دادند که مدافع اسلام و انقلاب هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •