جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1710 نویسنده:سردبیر تاريخ:۲۴ آبان ۱۳۹۶

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم خبر داد: استقبال خیره‌کننده مردم شهرستان جم برای کمک به مردم زلزله‌زده کرمانشاه

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم گفت: هنوز به طور دقیق وسایل و اقلامی که توسط مردم برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور و به خصوص استان کرمانشاه تحویل پایگاه‌ها داده شده، شمارش نشده اما شاهد استقبال خیره‌کننده مردم شهرستان جم برای کمک به مردم زلزله‌زده  کرمانشاه هستیم.

ندای جم، احمد یزدانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم اظهار داشت: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در شهرستان جم برای کمک به مردم کرمانشاه در اثر وقوع زلزله در غرب کشور از صبح امروز در جم مستقر شده است.

وی افزود: مردم شهرستان جم از صبح امروز تاکنون حضوری پر رنگ در کنار دو پایگاه جمع آوری کمک‌های مردمی داشته‌اند و کمک‌های خوبی به مردم زلزله‌زده کرمانشاه شده است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم با بیان این که تا چهار روز دیگر این پایگاه‌ها در سطح شهر جم مستقر هستند، تصریح کرد: هنوز به طور دقیق وسایل و اقلامی که توسط مردم برای کمک به زلزله‌زدگان غرب کشور و به خصوص استان کرمانشاه تحویل پایگاه‌ها داده شده، شمارش نشده اما شاهد استقبال خیره‌کننده مردم شهرستان جم برای کمک به مردم زلزله‌زده  کرمانشاه هستیم.

وی عنوان کرد: بیش از یک تن برنج از طرف موسسه نیکوکاری شهرک پردیس تحویل هلال احمر جم برای ارسال به کرمانشاه شده و مردم ضمن ابراز همدردی با مردم کرمانشاه اقدام به تحویل البسه زمستانی، کنسروهای غذایی و آب معدنی کرده‌اند.

یزدانی عنوان کرد: تا عصر امروز بیش از ۲ تن خرما توسط مردم شهرستان جم تحویل پایگاه های هلال احمر داده شده است و لحظه به لحظه بر میزان آن افزوده می‌شود.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان جم بیان کرد: بیش از ۳۰۰ تخته پتو، ۲۰۰ قوطی شیرخشک، چهار هزار قوطی کنسرو  و تعداد بالایی لباس و پوشاک نوزاد توسط مردم جم کمک شده است.

وی با توجه به کمبود آب و مشکل آشامیدنی مردم غرب کشور اظهار داشت: تا شب گذشته بیش از ۳ هزار بسته آب معدنی نیز توسط مردم جم به زلزله‌زدگان کمک شده است.

یزدانی بیان کرد: تا عصر دیروز مبلغی حدود ۳ میلیون تومان توسط مردم کمک شده است و کمک های مردمی همچنان ادامه دارد ضمن این که دو پایگاه هلال احمر ۲۴ ساعته آماده جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم شهرستان جم به مردم کرمانشاه و غرب کشور هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •