چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 19
كدخبر: 1707 نویسنده:سردبیر تاريخ:۲۴ آبان ۱۳۹۶

رییس شورای اسلامی شهر جم: حیدری شهردار جم شد/ آغاز به کار شهردار جدید جم از هفته آینده

رییس شورای اسلامی شهر جم گفت: مراسم معارفه شهردار جدید شهر جم در هفته آینده انجام خواهد شد و صدرالله حیدری از هفته آینده کار خود را در شهرداری جم آغاز خواهد کرد.

عبدالحسین اکسیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم با شاره به آخرین وضعیت انتخاب شهردار این شهر اظهار داشت: بعد ازبررسی گزینه‌های مختلف، اعضای شورای اسلامی شهر جم صدرالله حیدری را به عنوان شهردار این شهر انتخاب کرده‌اند.

وی افزود: حکم حیدری برای شهرداری جم توسط عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر امضاء شده است و امیدواریم با شروع به کار شهردار بتوانیم در کمترین زمان ممکن، مسائل و مشکلات مختلف شهر جم را رفع کنیم.

رییس شورای اسلامی شهر جم تصریح کرد: مراسم معارفه شهردار جدید شهر جم در هفته آینده انجام خواهد شد و صدرالله حیدری از هفته  آینده کار خود را در شهرداری جم آغاز خواهد کرد.

اکسیر با ابراز امیدواری گفت: شهردار جدید جم تلاش، خدمت و قانون‌گرایی را در دستور کار خود قرار دهد و برنامه‌های خود را اجرایی کند.

به گزارش فارس، سید احمد علمداری شهردار سابق جم بعد از ۵ سال شهردار بودن در این شهر با انتخاب اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی به عنوان شهردار بندر نخل تقی معارفه شده است.

صدرالله حیدری شهردار جدید جم، پیش از این معاون فنی و عمرانی شهرداری بندر بوشهر را در کارنامه دارد و اعضای شورای اسلامی شهر جم امیدوارند با حضور وی، کارهای شهرداری مرکز شهرستان جم بهتر از قبل پیش رود.

بر اساس این گزارش، علی ماندگار شهردار سابق عسلویه پیش از این به عنوان شهردار جم انتخاب شده بود و حکم خود را نیز از استاندار بوشهر دریافت کرده بود اما وی نیامده استعفا داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •