یکشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 16
كدخبر: 1772 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۳ دی ۱۳۹۶

سرمربی سپاهان:نتایج پارس جنوبی اتفاقی نیست و در دور رفت تحت تاثیر قرار گرفتیم/باید نقش خودمان را در کمک به تیم ملی ایفا کنیم؛ اما نباید با بازیکن ارتباط پنهانی گرفت

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: باید نقش خودمان را در کمک به تیم ملی ایفا کنیم؛ اما نباید با بازیکن ارتباط پنهانی گرفت و فدراسیون باید رسما برای حضور بازیکنان رسما به باشگاه نامه بزند.

به گزارش ندای جم، زلاتکو کرانچار سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری اظهارداشت: قبل از هرچیز باید بگویم احساس غرور خاص دارم که اولین مربی تیم حریف هستم که در نشست خبری شهر جم شرکت می‌کنم. همکاران من در تیم‌های دیگر به موقع به نشست خبری این شهر نمی‌رسیدند. مسابقه دور رفت از دیدن کیفیت تیم پارس جنوبی تحت تاثیر قرار گرفتم و گفتم که نتایج این تیم اتفاقی نیست. در آخرین بازی در خانه این تیم به خوبی حریف را آنالیز کردیم و امیدوارم آنالیزهای مان از تیم حریف صحیح باشد و نتیجه ای مطلوب بگیریم.

در ابتدای نشست از طرف باشگاه سپاهان هدیه‌ای به احد علوی مدیر رسانه‌ای تیم پارس جنوبی اهدا شد.

وی افزود: پارس جنوبی خط حمله قدرتمندی دارد. امیدوارم بتوانیم مقابل این خط حمله خوب با انسجام دفاع کنیم. ما هم با جذب مهدی شریفی خط میانی و خط حمله‌مان را قدرتمند کردیم.

کرانچار در مورد اینکه به تیم ملی بازیکن می‌دهد یا نه، گفت: من وظیفه‌ام این است که بازیکنان را در اختیار تیم ملی قرار دهم و باید نقش خودمان را در کمک به تیم ملی ایفا کنیم. اما صحبت من این بود ارتباط پنهانی با بازیکن ملی‌پوش‌مان نباید داشته باشند بلکه باید فدراسیون به طور رسمی به باشگاه نامه بزند. در تمام فدراسیون‌های جهان این اتفاق می‌افتد. چنین ارتباطی که بدون آگاهی باشگاه باشد، زیبنده نیست.

سرمربی سپاهان در مورد جذب بازیکن جدید اظهار داشت: ما دروازه‌بان تیم ملی سوریه را گرفتیم که دروازه ما را مستحکم کرد. مهدی شریفی را با وجود اینکه تراکتورسازی می‌خواست توانستیم با اقدام مناسب جذبش کنیم.

وی در مورد گروه‌بندی ایران در جام جهانی عنوان کرد: با حضور اسپانیا و پرتغال گروه بسیار سختی در انتظار تیم ملی است و اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم اولویت صعود با اسپانیا و پرتغال است. ایران دومین حضور پیاپی خود را در جام جهانی تجربه می‌کند. درجام جهانی قبلی کسی انتظار نداشت تیم ملی آنقدر خوب مقابل آرژانتین بازی کند و آرژانتین به سختی توانست یک گل به ایران بزند. هیچ چیز در ایران غیرممکن نیست. تیم ملی باید اردوهای مناسب و بازی‌های تدارکاتی خوبی داشته باشد تا نمایش باکیفیتی در جام جهانی ارائه کند.

کرانچار در مورد جایگاه بد سپاهان در جدول لیگ گفت: سپاهان از لحظه‌ای که لیگ ایران حرفه‌ای شده پرافتخارترین تیم لیگ است و در این فصل هم ۱۰ بازیکن جدید به تیم آمده و طبیعی است که چنین نوساناتی وجود داشته باشد. انتظار داریم اکنون که تیم متحد شده در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی بگیریم. ما سزاوار این هستیم که به جایگاه اصلی‌مان برگردیم. تلاش می‌کنیم خود را به  نزدیکی صدر جدول برسانیم و اصلا در تصورات ما سقوط جایی ندارد.

سرمربی سپاهان در مورد سیستم بازی تیمش گفت: شما همه کارشناس هستید. سیستم بازی یک تیم بر اساس حریفی که با آن بازی داریم، انتخاب می‌شود و ما در هر بازی بر اساس نوع مسابقه‌ای که داریم سیستم را انتخاب می‌کنیم

.وی در مورد اینکه بازیکن به تیم ملی ایران می‌دهد یا نه، گفت: باشگاه سپاهان به وضوح گفته است که بازیکنانش را در اختیار تیم ملی قرار می‌دهد. ما هم نفراتی را به تیم ملی می‌فرستیم تا نوع ریکاوری تیم ملی را از نزدیک ببینیم و اگر نوع ریکاوری آنها با باشگاه ما متفاوت بود در این زمینه هم آموزش می‌بینیم و آن را به کار خواهیم گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •