چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 19
كدخبر: 1755 نویسنده:سردبیر تاريخ:۷ دی ۱۳۹۶

سفر گراوند به شهرستان جم دستاوردی نداشت/ آقای استاندار حضور شما در جم توهین و بی احترامی به امام جمعه و مردم بود

ندای جم، با توجه به مخالفت امام جمعه از حضور استاندار بوشهر در جم، مردم امروز حضور استاندار بوشهر در جم را نوعی توهین و بی‌توجهی به امام جمعه و به کل مردم شهرستان جم قید کردند.

به گزارش  ندای جم به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان جم، عصر روز چهارشنبه در بی‌اطلاعی برخی مدیران ادارات و شوراهای شهرستان جم و با دعوت دقیقه نودی از خبرنگاران برای پوشش خبری که حاشیه های زیادی را به همراه داشت عبدالکریم گراوند وارد نگین سبز استان بوشهر شد.

در پی عدم اطلاع رسانی جزئیات سفر استاندار به جم و دعوت نشدن خبرنگاران به مراسم‌ها، سایت‌ها و کانال‌های خبری شهرستان جم نسبت به این بی‌برنامگی مجموعه  فرمانداری  واکنش شدیدی نشان دادند.

روابط عمومی فرمانداری جم ۱۵ دقیقه مانده به شروع اولین برنامه استاندار بوشهر با انتشار پیامی جزییات سفر استاندار بوشهر به شهرستان جم را اعلام و از اصحاب رسانه دعوت کرد که عصبانیت خبرنگاران و نمایندگان خبرگزاری‌های کشوری را به همراه داشت و به خاطر این بی‌احترامی، اصحاب رسانه حضور استاندار بوشهر در جم را بایکوت خبری کردند.

 این در حالی است که سفر استاندار بوشهر به جم از چند روز قبل قطعی شده بود اما دعوت دقیقه نودی فرمانداری جم در نوع خود جالب بود و عصبانیت اهالی خبری و برخی فعالان اجتماعی این شهرستان بر اساس این نوع نگرش به خبرنگاران شکل گرفت.

برخی فعالان اجتماعی بر این باورند که به دلیل انتقادات امام جمعه شهر جم  از فرماندار و نماینده جنوب استان بوشهر در مجلس در خطبه‌های هفته قبل جم، مجموعه فرمانداری به دنبال این بوده است تا سفر گراوند به جم با آرامش همراه شود که البته این طور نشد.

امام جمعه جم که مخالف حضور استاندار بوشهر قبل از رفع شدن مشکل فرودگاه در این شهرستان بود امروز در جم حضور نداشت و مردم شهرستان جم در فضای مجازی و محافل مختلف از گنجی بابت انتقاد از مسوولان تشکر کردند و مخالف حضور بی‌دستاورد استاندار بوشهر در شهرستان جم بودند که تا به اینجای کار حضور گراوند هیچ کدام از مشکلات را رفع نکرده است.

با توجه به مخالفت امام جمعه از حضور استاندار بوشهر در جم، مردم امروز حضور استاندار بوشهر در جم را نوعی توهین و بی‌توجهی به امام جمعه و  به کل مردم شهرستان جم قید کردند.

بر اساس این گزارش، در غیاب گنجی، امام جمعه موقت شهرستان جم هم در مراسم‌هایی که استاندار در جم حضور داشته شرکت نکرده است و از مدیران دستگاه‌های انقلابی شهرستان نیز از سوی فرمانداری دعوتی به عمل نیامده بود.

مردم به شدت از حضور بی دستاورد استاندار بوشهر در جم و توهین و بی‌احترامی به امام جمعه گلایه و انتقاد دارند و از استاندار بوشهر می خواهند در این خصوص توضیحاتی را ارائه دهند.

فرمانداری جم امروز در سفر استاندار بوشهر عملکردی به شدت ضعیف را از خود برجای گذاشت به طوری که حتی بخشدار مرکزی جم نیز از برنامه‌های سفر استاندار بوشهر به این شهرستان بی‌اطلاع بود.

استاندار بوشهر فردا صبح دو نشست با فعالان اقتصادی شهرستان جم برگزار خواهد کرد که رسانه های محلی اعلام کرده‌اند با توجه به بی‌توجهی و بی‌احترامی به امام جمعه، این نشست‌ها را پوشش نخواهند داد.

به گزارش فارس، مجموعه فرمانداری جم به دنبال این بودند تا سفر استاندار بوشهر در جم با آرامش برگزار شود اما با اقداماتی که انجام دادند اولین سفر استاندار بوشهر به جم حاشیه‌ساز شد و گلایه و عصبانیت مردم، شوراها و خبرنگاران را در پی داشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •