چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 19
كدخبر: 305 نویسنده:سردبیر تاريخ:۹ آبان ۱۳۹۴

طرح روستامرکزی در مدارس شهرستان جم اجرایی شد

sajjadi

به گزارش ندای جم، سید علیرضا سجادی در نشست مسئولان شهرستان جم اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نهاد مهم در جامعه است و باید مسئولان در تقویت این نهاد مهم تربیتی اهتمام ورزند.

وی افزود: توسعه زیرساخت‌های آموزش و پرورش باید مورد توجه و تاکید مسئولان و متولیان امور قرار گیرد و باید کاری کنیم که مدارس هیچگونه کمبودی در راستای ایفای وظایف تعلیم و تربیت نداشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم خاطرنشان کرد: امسال وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در راستای افزایش کیفیت تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی اهتمام می‌ورزد و امیدوار هستیم به اهداف مورد نظر برسیم.

سجادی تصریح کرد: دانش‌آموزان مناطق روستایی مشکلات بسیار زیادی دارند و مسئولان این شهرستان در راستای رفع مشکلات دانش‌آموزان و فرهنگیان به ویژه در مناطق محروم و دوردست اهتمام خاصی دارند.

وی از اجرای طرح روستامرکزی در مدارس شهرستان جم اشاره و اضافه کرد: با توجه به پراکندگی شهرستان و بعد مسافت بیش از 780 نفر از دانش‌آموزان دختر مقاطع متوسطه شهرستان از سرویس روستامرکزی استفاده می‌کنند.

مدیر آموزش و پرورش جم گفت: شهرداران و بخشداران باید همکاری لازم را در راستای اجرای طرح روستامرکزی انجام دهند و در این راستا نباید کم‌کاری صورت گیرد.

سجادی یادآور شد: تمام تلاش خود را در راستای مرتفع کردن مشکلات به کار بسته‌ایم اما به منظور اجرای طرح روستامرکزی تا کنون بیش از 200 میلیون ریال کمبود بودجه داریم.

انتهای پیام/فارس

یک پاسخ به طرح روستامرکزی در مدارس شهرستان جم اجرایی شد

  1. مهدی :

    برای بهبود وضعیت مدارس باید تلاش های بسیار کرد همه مسولین باید با هم همکاری نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •