چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 19
كدخبر: 1652 نویسنده:سردبیر تاريخ:۳۰ مهر ۱۳۹۶

فرماندار شهرستان جم: کارگروه‌های فنی در دستگاه‌های اجرایی ایجاد شود

فرماندار شهرستان جم گفت: کارگروه‌های فنی برای نظارت و پیگیری پروژه‌ها در هر دستگاه اجرایی، ایجاد شود تا کیفیت پروژه‌ها تضمین شود و با توقف اجرای پروژه‌ها مواجه نشویم.

به گزارش ندای جم، فتح الله نوروزی پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان جم اظهار داشت: دولت دوازدهم تداوم عقلانیت، اخلاق و مردم‌مداری دولت یازدهم است و مدیران شهرستان باید هر چه بهتر و موثرتر در راستای اجرای سیاست های دولت گام بردارند.

وی تصریح کرد: گفتمان آزادی، آرامش و پیشرفت از شعارهای دولت دوازدهم بود و مردم با رای قاطع ۲۴ میلیونی به شعار دولت آری گفتند.

فرماندار شهرستان جم افزود: مشخصه اصلی دولت، رفع مشکلات مردم و افزایش امید و امیدواری در جامعه است و مسوولان باید تمام تلاش خود را برای تحقق این هدف مهم انجام دهند.

نوروزی ادامه داد: مسائل اقتصادی و معیشتی از گرفتاریهای امروز مردم است و دولت دوازدهم با انتخاب دیپلماسی اقتصادی سعی دارد در این راستا گام های موثرتری را بردارد.

وی یادآور شد: مهم ترین نیاز سرمایه‌گذاری، ثبات اقتصادی است و دولت در این زمینه نقش خود را به خوبی ایفا می کند.

رئیس شورای اداری شهرستان جم با بیان این که امروز نمی توان با نگاه ” شد شد، نشد نشد” بر جامعه مدیریت کرد و باید این تفکر و نگاه رخوت و سستی از مدیریت در تمام حوزه ها حذف شود اضافه کرد: کم‌کاری مسوولان نه تنها  باعث بی‌اعتمادی مردم به دولت که باعث سلب اعتماد مردم از نظام می شود و به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

نوروزی بیان داشت: توجه به تولید با کیفیت و صادرات غیر نفتی راه برون رفت کشور از مشکلاتی چون بیکاری است و باید با تولیدات با کیفیت، قدرت رقابت پذیری را افزایش داد.

وی ادامه داد: در روزهای گذشته شاهد سخنان بسیار سخیفی از رئیس جمهور آمریکا بودیم که تعجب ناظران سیاسی را از این رفتار عجیب برانگیخت.

نوروزی گفت: برجام یک سند حقوقی بین‌المللی است و هیچ کشوری نمی‌تواند یک طرفه این سند را باطل کند، آمریکا هم هرگز نخواهد توانست این سند را مخدوش کند و با این قبیل رفتارها، بیشتر چهره زشت سیاست خارجی خود را به جهان نشان می دهد.

وی افزود: استفاده از هر واژه‌ای به جای خلیج فارس و حمله بی‌ادبانه به نیروهای مخلص و شجاع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط رئیس جمهور آمریکا با واکنش قاطع رئیس جمهور ایران مواجه شد و نشان داد ایرانیان در حوزه منافع ملی، همدل و هم‌زبان هستند و اقدامات دولت آمریکا، اتحاد و همدلی مردم ایران را دو چندان خواهد کرد.

فرماندار جم یادآور شد: سخنان تند ترامپ علیه ایران، به دلیل همدلی و اتحاد داخلی و جایگاه مهم ایران در منطقه است و قطعا مردم ایران جلوی زیاده خواهی آمریکا می ایستند.

نوروزی بیان کرد: آغاز به کار شوراهای پنجم را تبریک می گویم و امیدوارم تعامل و همراهی بسیار خوبی که در دوره چهارم وجود داشت در این دوره نیز تداوم داشته باشد تا شاهد پیشرفت های بیشتر شهرها و روستاهای شهرستان باشیم.

این مسئوول بیان کرد: ساختمان دیالیز با همراهی خوب شرکت پالایش گاز فجر جم و پیگیری‌های ستاد بهداشت و درمان صنعت نفت در حال اجراست که می تواند کمک شایانی به کاهش آلام بیماران دیالیزی شهرستان باشد.

نوروزی به با بیان این که روشنایی تونل های جم- سیراف با مشکلاتی مواجه است افزود: پیگیری‌های خوبی انجام شده که انتظار داریم پیمانکار پروژه اصلاح روشنایی، هر چه سریع‌تر شروع بکار کند.

فرماندار جم افزود: پیمانکار احداث درمانگاه تخصصی جم مشخص شده و آماده ابلاغ و تجهیز کارگاه است که به محض تجهیز کارگاه، عملیات اجرایی پروژه آغاز می‌شود.

نوروزی ادامه داد: در جلسه شورای راهبردی پتروشیمی‌ها که با حضور نماینده مردم جنوب استان بوشهردر مجلس برگزار شد موضوع کمک به احداث دانشکده فنی مهندسی جم تصویب شد که گام مهم دیگری در تثبیت این مرکز علمی مهم شهرستان است.

وی با بیان این که مدیران شهرستان باید تکریم ارباب رجوع به عنوان کارفرمای مسوولان را با دقت و جدیت مورد توجه قرار دهند و خدمات رسانی را با نهایت دلسوزی انجام دهند افزود:کارگروه‌های فنی برای نظارت و پیگیری پروژه‌ها در هر دستگاه اجرایی، ایجاد شود تا کیفیت پروژه‌ها تضمین شود و با توقف اجرای پروژه‌ها مواجه نشویم.

رئیس شورای اداری شهرستان جم در دیگر سخنان خود با بیان اینکه مسوولان فقط به اعتبارات شهرستان اکتفا نکنند و تمام تلاش خود را برای جذب اعتبارات ملی به کار گیرند، ادامه داد: نظم و انضباط کاری و حضور به موقع در جلسات باید به عنوان یکی از الزامات مدیریتی مورد توجه مدیران شهرستان باشد.

وی بیان کرد: در دولت دوازدهم توجه به رسانه‌ها باید پررنگ‌تر از گذشته باشد و خوشحالم که اولین مصوبه شورای اداری سال ۹۶، به موضوع تعامل و حمایت از رسانه‌ها اختصاص یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •