جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1741 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱ دی ۱۳۹۶

فرمانده سپاه شهرستان جم: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است/ مسئول دفتر حوزه ی نمایندگی ولی فقیه در سپاه جم معارفه شد

ندای جم، فرمانده ناحیه ی مقاومت سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم گفت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و عقیدتی بود و امام راحل(ره) با بیدارکردن مردم با اهرم دین و انقلاب و با استفاده از اعتقادات مردم این انقلاب را پایه‌گذاری کرد.

به گزارش ندای جم به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان جم، پاسدار عبدالرضا ریزی شامگاه یک شنبه در مراسم معارفه مسوول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم اظهار داشت: انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی و عقیدتی بود و امام راحل(ره) با بیدارکردن مردم با اهرم دین و انقلاب و با استفاده از اعتقادات مردم این انقلاب را پایه‌گذاری کرد.

وی با بیان این که این انقلاب بر پایه اعتقادات دینی مردم شکل گرفته، بیان کرد: دشمنان در طول حیات انقلاب اسلامی بارها و بارها از روش‌های مختلف به دنبال براندازی نظام بودند و دشمنی زیادی با این ملت و نظام دارند و خواهند داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم تصریح کرد: یکی از تهدیداتی که دشمنان بعد از ناتوانی در جنگ هشت ساله به دنبال آن هستند تا نظام جمهوری اسلامی ایران را با چالش همراه سازند انحراف ماهیت انقلاب اسلامی بوده است.

ریزی با اشاره به این که دشمنان بعد از جنگ سخت، جنگ نرم را طراحی و برنامه‌ریزی کرده‌اند افزود: یکی از برنامه‌های دشمنان این بوده که به طور غیرمستقیم در اعتقادات مردم ورود کنند و آن ها را تغییر دهند.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین اقداماتی که از اوایل انقلاب در به خصوص نیروهای مسلح انجام شد شکل‌گیری دفاتر و حوزه ولایت فقیه در نیروهای مسلح بود که منشا خدمات ماندگاری شده‌اند.

فرمانده سپاه شهرستان جم با بیان این که حضور مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه و دیگر نهاد های مسلح در راستای مبارزه با تهدیدات دشمن بوده گفت: برای ماهیت دینی انقلاب حضور روحانیت در کنار نیروهای مسلح به شدت احساس می‌شد که امام راحل(ره)در اقدامی مهم مسوولان نمایندگی ولی فقیه را در کنار نیروهای مسلح قرار داد.

ریزی با تقدیر از حجت ‌لاسلام نوذر باقری‌راد بیان کرد: از زحمات مسوول سابق حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه جم تقدیر می‌کنم که طی این مدت در راستای پاسداری از دین مبین اسلام و انقلاب در کنار پاسداران سپاه جم حضور داشتند.

وی اضافه کرد: حجت الاسلام باقری‌راد تلاش های زیادی در سپاه جم انجام دادند و  این آمادگی در فرماندهی و دیگر کارکنان سپاه جم نیز وجود دارد تا با مسوول جدید همراه و همگام شویم و برای وی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدواریم بتوانیم در این مسیر قدم های مثبت برداریم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان جم، در این آیین که مسوول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام‌صادق‌‌(ع) ، فرمانده نیروی هوای سپاه شهید چمران جم، امام جمعه و جمعی از بسیجان حضور داشتند حجت‌الاسلام احمد احمدزاده به عنوان مسوول دفتر حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت عباس(ع) شهرستان جم معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •