پنج شنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 20
كدخبر: 1592 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۸ شهریور ۱۳۹۶

قابل توجه فرماندار، مردم چشم انتظار آغاز عملیات اجرایی پل بهرباغ هستند

ندای جم؛ علیرغم کلنگ زنی پل روستای بهرباغ در هفته دولت که یکی از پرترافیک ترین راه های ورودی به شهر جم محسوب می شود اما هنوز عملیات اجرایی این پروژه آغاز نشده است.

به گزارش ندای جم، پل بهر باغ به عنوان حلقه اتصال سه روستای بهر باغ، بهارستان و بهر حاج نوشاد به شهر جم محسوب می شود و در سالیان دور بر اساس نیاز روستاهای مذکور و با عرض کم احداث شده است  که همین عرض کم سبب تصادفات و حادثه های زیادی بر روی این پل شده است.

تصادفات متعدد در این پل سبب گلایه مندی مردم شده است و حتی برخی از جوانان قبل از هفته دولت با تجمع و مسدود کردن این مسیر پر رفت و آمد، اعتراض خود را نسبت به وضعیت اسفبار این پل نشان دادند.

تامین اعتبار تعریض و بهسازی این پل از اعتبارات تملک دارایی انجام شده و اجرای آن به شهرداری جم واگذار شده است.

پل به اصطلاح صراط جم با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان قرار است ظرف ۸ ماه آینده به بهره برداری برسد و در ششمین روز هفته دولت توسط فرماندار شهرستان کلنگ زنی شد.

با کلنگ زنی این پروژه توسط نماینده عالی دولت در شهرستان جم همه ی مردم چشم انتظار این را داشتند تا هر چه سریعتر عملیات اجرایی این پل آغاز شود اما تا لحظه ی انتشار این خبر، خبری از شروع بکار پیمانکار مربوطه نیست.

تحقق آرزوی سالیان مردم در دولت تدبیر و امید خبری در خصوص این پل  بود که در هفته دولت در رسانه های جم انعکاس یافت، خبری که هنوز آرزوی سالیان مردم را تحقق نبخشیده است.

باید پرسید حال که پیمانکار پروژه مشخص شده و در این خصوص مشکلی وجود ندارد دلیل عدم عملیاتی شدن این پروژه که حداقل برای بیش از ۱۲ هزار نفر از مردم بخش مرکزی شهرستان جم بسیار مهم و حائز اهمییت است چیست؟

چرا کلنگ زنی پروژ ها و عملیات اجرایی آنها با فاصله زیادی نسبت به هم انجام میشود؟

مردم همچنان چشم انتظار شروع بکار پیمانکار و آغاز عملیات اجرایی این پل هستند و باید دید کی آرزوی دیرینه ی مردم محقق می شود.

3 پاسخ به قابل توجه فرماندار، مردم چشم انتظار آغاز عملیات اجرایی پل بهرباغ هستند

 1. بهرباغ :

  امیدواریم هر چه سریعتر عملیات اجرای پل شروع بشه تا اتفاق دیگری برای کسی رخ نداده…
  این پروژه تامین اعتبار شده و پیمانکار هم مشخصه پس دلیل اینکه عملیات اجراییش اغاز نمیشه چیه؟

 2. ملت همیشه راضی :

  باز خدا خیر فرماندار بده حداقل کلنگش زد… عملیاتش هم یک سال دیگه آغاز بشه راضی هستیم.

 3. حسین :

  مسئولین خوب شعار می دهند اما در عمل بر خلاف آن عمل می کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 •