جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1812 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۲ بهمن ۱۳۹۶

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم خبر داد: ساخت مدرسه توسط خیرین جمی با اعتبار بیش از دو میلیارد تومان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم گفت: برای اولین بار خیرین جمی با اعتبار بیش از ۲ میلیاد تومان مدرسه می‌سازند و بعد از همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار، استقبال خوبی از سوی خیرین و سرمایه‌داران برای مشارکت در ساخت مدرسه به وجود آمده است.

ندای جم، خلیل نیکخواه با بیان این که طی سال‌های اخیر موضوع کمبود فضای آموزشی و مدارس تخریبی و فرسوده یکی از مشکلات اصلی شهرستان جم بوده است، اظهار داشت: طی دو سال اخیر روند ساخت و به‌سازی مدارس در شهرستان جم شتاب گرفته و بخشی از مشکلات رفع و یا در حال برطرف شدن است.

وی بیان کرد: عملیات اجرایی ۷۷ کلاس درس در شهریور امسال آغاز و یا افتتاح شد و طی ماه‌های اخیر نیز چندین مدرسه با کمک خیرین مدرسه ساز آماده شروع عملیات اجرایی است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان جم یادآور شد: برای اولین بار خیرین جمی با اعتبار بیش از ۲ میلیاد تومان مدرسه می‌سازند و بعد از همایش تجلیل از خیرین مدرسه‌ساز و مدرسه‌یار، استقبال خوبی از سوی خیرین و سرمایه‌داران برای مشارکت در ساخت مدرسه به وجود آمده است.

نیکخواه با اشاره به این که ١٣ هزار متر مربع زمین از سوی مردم و دهیاران شهرستان به اداره آموزش و پرورش جم اهدا شده، تصریح کرد: در دهه فجر امسال چند مدرسه با مشارکت خیرین و نوسازی مدارس احداث خواهد شد که با بهره‌برداری آنان بخش عمده‌ای مشکلات کمبود فضای آموزشی در جم رفع می‌شود.

وی گفت: در سال‌های قبل با عدم مشارکت خیرین در ساخت مدارس روبرو بودیم ولی امسال برای اولین بار خیرین جمی با اعتبار بیش از ۲ میلیاد تومان در ساخت مدرسه مشارکت می‌کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •