چهارشنبه, ۲۴ مرداد , ۱۳۹۷ - 2018 August 15
كدخبر: 1678 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۷ آبان ۱۳۹۶

نائب رئیس شورای اسلامی شهر جم: عملکرد دانشگاه آزاد جم در دو سال گذشته ضعیف بوده است/ وعده های عظیم پور عملی نشدند

ندای جم، نائب رئیس شورای اسلامی شهر جم گفت: عظیم پور عملکرد ضعیفی طی دو سال گذشته در دانشگاه آزاد جم داشته است اما در تعجبم چرا مسئولین مربوطه استانی فکری به حال دانشگاه آزاد جم نمی کنند و رسانه ها و سایت ها صدایشان در این خصوص بلند نمی شود.

به گزارش ندای جم، علی پریشان امروز در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم به وضعیت دانشگاه آزاد جم اشاره کرد و  اظهار داشت: هفت سال پیش و از بدو تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی جم که زیر مجموعه دانشگاه آزاد دشتستان است با حمایت مالی خوب شهرداری و شورای اسلامی وقت، همراه بوده است.

وی افزود: دانشگاه آزاد جم از بدو تاسیس با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم می‌کرد و در یکی از مدارس شهرستان جم کار خود را شروع کرد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر جم با اشاره به این که همچنان دانشگاه آزاد جم ساختمان مستقل ندارد تصریح کرد: در زمانی که دانشگاه آزاد جم فعالیت خود را آغاز کرد، با وجود این که مشکلاتی را در پیش روی خود می‌دید اما با مدیریت خوبی که ریاست سابق دانشگاه آزاد جم داشت بیش از ۲ هزار دانشجو در دانشگاه آزاد جم در حال تحصیل بودند.

پریشان اظهار داشت: در زمان مدیریت قبلی دانشگاه آزاد اسلامی جم صمیمیت و اتحاد خیلی خوبی در بدنه دانشگاه و مسوولان وجود داشت و دانشگاه آزاد نقش مهم و پر رنگی در برنامه‌های سیاسی، مذهبی، اجتماعی و فرهنگی شهرستان ایفا می‌کرد.

وی یادآور شد: بزرگداشت شهید چمران، یادمان دکتر شریعتی، یادمان شهید مفتح و سرداران شهید و حضور اساتید مجرب و نامی ایران در جمع دانشجویان دانشگاه آزاد در زمان مدیریت قبلی این دانشگاه در جم اتفاق افتاد و با روی کار آمدن رئیس جدید دانشگاه آزاد جم، فعالی، نشاط و تحرک از این دانشگاه دور شده است.

رئیس سابق شورای اسلامی شهرستان جم با بیان اینکه برکناری رئیس سابق دانشگاه آزاد جم به دلیل اختلاف با رئیس سابق دانشگاه آزاد استان بوشهر بود گفت: همین اختلاف در سال ۹۴ با رئیس وقت دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر سبب تغییر وی شد که این تغییرات کاملا به ضرر دانشجویان و این دانشگاه بود که در آن زمان روند رو به رشدی را در حال پیمودن بود.

پریشان با اشاره به این که در زمانی که عظیم پور جایگزین کارگر در دانشگاه آزاد جم شد در بدو ورود با ایشان جلسه‌ای داشته ام تصریح کرد: در آن جلسه که در دفتر ایشان برگزار شد مطالبی را به وی گفتم که عظیم پور در پاسخ وعده داد که ظرف ۶ ماه رشته‌های ارشد به دانشگاه آزاد جم اضافه می‌شود و در بحث هیات علمی و احداث خوابگاه و ساختمان جدید  مشکلات را حل می کند.

وی تاکید کرد: بعد از گذشت دو سال هیچکدام از وعده ها عملی نشده است و هیچ تلاشی نیز برای حل این مشکلات انجام نمی گیرد.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر جم با بیان اینکه وعده های ریاست فعلی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز جم عملی نشده تصریح کرد: آن همه وعده پوچ و توخالی از آب در آمد و تعداد دانشجویان از ۲ هزار نفر به ۴۰۰ نفر رسیده و خیلی از رشته ها در این دانشگاه رو به تعطیلی رفته است.

پریشان خاطرنشان کرد: حضور دانشگاه آزاد جم در عرصه های اجتماعی وفرهنگی در زمان کنونی نه اینکه کم رنگ شده باشد بلکه به کلی فراموش شده و دانشگاه آزاد جم روز های خوبی را نمی گذراند.

وی تاکید کرد: عظیم پور عملکرد ضعیفی طی دو سال گذشته در دانشگاه آزاد جم داشته است اما در تعجبم چرا مسئولین مربوطه استانی فکری به حال دانشگاه آزاد جم نمی کنند و رسانه ها و سایت ها صدایشان در این خصوص بلند نمی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •