جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1720 نویسنده:سردبیر تاريخ:۲۸ آبان ۱۳۹۶

ندای جم از آیین معارفه شهردار جدید جم گزارش می دهد: از حمایت تمام قد نائب رئیس شورا از شهردار سابق تا اختلافات شهردار جدید نخل تقی و فرماندار جم/ علمداری نیامد و حاشیه ساز شد!

ندای جم، امروز در حالی مراسم تودیع و معارفه شهرداران جدید و قدیم جم در شهرداری جم و همچنین معارفه ی صدرالله حیدری به عنوان شهردار جدید جم در نشست شورای اداری این شهرستان برگزار شد که حواشی زیادی را به خود اختصاص داد.

به گزارش ندای جم، سید احمد علمداری شهردار فعلی بندر نخل تقی و سابق جم در مراسم تودیع و معارفه شهردار جدید جم شرکت نکرد تا حاشیه ها در اولین روز کاری شهردار جدید بالا بگیرد.

عده ای معتقد بودند که علمداری به دلیل اختلاف قبلی که با فتح الله نوروزی فرماندار جم داشت پا به نشست معارفه ی شهردار جدید جم نگذاشت.

در همین خصوص خبرنگار ندای جم در تماسی با وی علت عدم حضور علمداری در نشست های فوق را جویا می شود که شهردار فعلی نخل تقی لب به سخن نمی آورد و می گوید بعدا در این باره صحبت خواهد کرد.

معاون سیاسی فرمانداری جم در گفتگو با ندای جم در خصوص عدم حضور سید احمد علمداری در نشست معارفه ی شهردار جدید جم گفت:حتما وی دوست داشته است که در مراسم معرفی شهردار جدید جم شرکت نکند.

عبدالحسن رفیعی پور بیان کرد: شورای اسلامی شهر جم از وی دعوت کرده بود و علت عدم حضور وی دعوتنامه نبوده است.

وی ادامه داد: شهردار فعلی نخل تقی اگر با نوروزی فرماندار جم مشکل دارد با شهرداری و شورای جم که مشکل ندارد و می توانسته در نشست شهرداری شرکت کند.

اما نائب رئیس شورای اسلامی شهر جم در مراسم تودیع و معارفه ی شهردار جدید جم که در شهرداری برگزار شد بیان کرد: به صدرالله حیدری شهردار جدید شهر جم خیر مقدم می گویم و امیدوارم بتواند در راستای خدمت به مردم از هیچ تلاشی فروگذاری نکند.

علی پریشان ابراز کرد: تشکر میکنم از خدمات ۵ ساله سید احمد علمداری شهردار سابق جم که انصافا در راستای عمران و ابادانی شهر تلاش های زیادی داشتند.

وی افزود: انتصاب علمداری از سرمایه های انسانی شهرستان جم به عنوان شهردار نخل تقی را تبریک می گویم.حسن اعتماد مجدد استاندار محترم به علمداری به خاطر اقدامات و تلاش های موثر و موفقیت های آن در شهرداری جم می باشد.

پریشان تاکید کرد: انتصاب مجدد علمداری پایانی بر همه نا مهربانی ها و نامهری ها به وی بوده است.

صدرالله حیدری شهردار جدید جم در این آیین اظهار داشت: از تمام توان و ظرفیت ام برای توسعه جم استفاده خواهم کرد.

وی گفت : بیش از ۱۰ سال در مجموعه شهرداری مشغول به کار بوده ام و گستردگی کار ، محدودیت منابع مالی و انتظارات بیش از حد از مجموعه شهرداری عمده مشکلات شهرداری هاست.

شهردار جم خاطرنشان کرد: امیدوارم با همراهی خوب پرسنل شهرداری خدمتگزاری صادق برای مردم خوب شهرجم باشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •