جمعه, ۲۳ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 14
كدخبر: 1668 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۲ آبان ۱۳۹۶

پس از پایان دیدار پارس‌جنوبی و سپیدرود/ هوادار جمی از نرده‌های ورزشگاه سقوط کرد

ندای جم، پس از دیدار پارس‌جنوبی و سپیدرود یکی از هواداران پارس جنوبی به دلیل نامعلومی از نرده‌های ورزشگاه تختی جم به پشت ورزشگاه سقوط کرد و توسط اورژانس ورزشگاه به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش ندای جم به نقل از فارس، دیدار تیم‌های فوتبال پارس جنوبی‌جم و سپیدرود رشت از سری مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ روز پنج‌شنبه در ورزشگاه ۲۰ هزار نفری تختی جم برگزار شد که جمی‌ها توانستند با نتیجه ی ۳ بر ۱ حریف رشتی خود را شکست دهند.

بعد از این دیدار یکی از هواداران پارس جنوبی جم به دلیل نامعلومی از نرده‌های ورزشگاه تختی جم به پشت ورزشگاه سقوط کرد و توسط اورژانس ورزشگاه به بیمارستان منتقل شد.

رییس هیات فوتبال شهرستان جم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان جم اظهار داشت: یکی از تماشاگران دیدار پارس‌جنوبی و سپیدرود به پشت ورزشگاه سقوط کرد که بلافاصله به بیمارستان توحید شهر جم منتقل شد.

بر اساس این گزارش، علت سقوط وی هنوز مشخص نیست اما شاهدان عینی سهلی انگاری وی را عامل سقوط به پشت سکوهای ورزشگاه عنوان می کنند.

به گزارش فارس، این تماشاگر مصدوم که امروز دچار حادثه شد از ناحیه سر آسیب دیده است و به گفته پزشک معالج وی، حال عمومی این هوادار خوب گزارش شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •