یکشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۷ - 2018 September 16
كدخبر: 1686 نویسنده:سردبیر تاريخ:۱۸ آبان ۱۳۹۶

اختلاف ملکی تنها پمپ بنزین مرکز شهر جم را به تعطیلی کشاند/ سردرگمی رانندگان، استرس و خطر مرگ، ترافیک به علت عدم وجود پمپ بنزین در شهر جم!

پمپ بنزین مرکز شهر جم‌ تعطیل شد

ندای جم، چند روزی است که پمپ بنزین مرکزی شهر جم بطور کامل تعطیل و این موضوع باعث نارضایتی و ایجاد مشکلات فراوان برای شهروندان شده است.

به گزارش ندای جم ؛ چند روز از تعطیلی پمپ بنزین مرکزی شهر جم می گذرد که این موضوع مشکلات زیادی برای شهروندان شهر جم و حومه ایجاد کرده است.

در پی این تعطیلی ترافیک شدیدی در پمپ بنزین بدخشان که در بیرون شهر و کنار اتوبان جم به شیراز قرار دارد به وجود امده است که از علل آن می توان به وجود ماشین های سنگین و نبود پمپ بنزین دیگری تا شهر ریز اشاره کرد.
وجود جاده کم عرض پمپ بنزین بدخشان از سمت شهر جم باعث افزایش خطر تصادف در این مسیر شده که این امر مستلزم رعایت نکات ایمنی از سوی رانندگان است.
درباره تعطیلی پمپ بنزین مرکزی علت را از فرماندار جم جویا شدیم که در این باره نوروزی گفت: اختلاف ملکی بین صاحبان پمپ بنزین ازدیماه ٩۴ دلیل آن است تاکنون خیلی سعی کردیم که موضوع حل شود و تا یک ماه پیش هم مدیریت کردیم اما دیگر فایده ندارد، انشاءالله پمپ بنزین جدید طی روزهای آینده افتتاح می شود./سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  •